Zapowiedź Cyrkopola

Zapraszamy 21 kwietnia o godzinie 16:00 na jedyny w swoim rodzaju spektakl OPEN SPACE – Współczesna filozofia klauna w reżyserii Jefa Johnsona (USA). Wydarzenie odbędzie się na sali widowiskowej CBK FAMA.

OPEN SPACE to spontaniczny występ w formie spotkania z publicznością, który łączy w jedną całość oczekiwania i wyobrażenia na temat teatru wartości. Organiczny spektakl z elementami pantomimy i teatru fizycznego jest zwany także “Szamańską Ceremonią Głupców”. Autor tworzy zestaw interakcji i bada koncepcję widzenia i połączenia przywołując przestrzeń z pogranicza snu i jawy.

Daj się wciągnąć wyzwaniu rzuconemu status quo i przygotuj się na popołudnie pełne wrażeń!

Czy odważysz się wejść do OTWARTEJ PRZESTRZENI?

O twórcy

Znany ze swojego spontanicznego podejścia do występów Jef Johnson jest mistrzem w dziedzinie współczesnej improwizowanej klaunady. To performer, reżyser i coach, mówca publiczny, założyciel Jef Johnson’s Claun Lab w Nowym Yorku. Pracuje z akrobatami, tancerzami i artystami cyrkowymi, a także z wieloma teatrami i firmami produkcyjnymi na całym świecie. Współpracował między innymi z Scuola di Teatro Dimitri (Szwajcaria), Atelier Teatro Fisico Philip Radice (Włochy), National College of Art and Design (Irlandia), American Circus (Chile), Universidad Autónoma de Querétaro (Meksyk). Pełnił funkcję dyrektora wydziału l’Auguste Rendez-Vous and Auguste Studio w Montrealu, jest również członkiem Nouveau Clown Institute Barcelona w Hiszpanii.

portret klauna
Jef Johnson

Bilety

50 złotych

  • 50 złotych – dla posiadaczy aktywnej karty Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu.
  • 65 złotych – dla osób bez karty MBP


Przy zakupie biletu w kwocie 50 zł przed wejściem na imprezę należy okazać imienną kartę MBP (1 karta to 1 bilet)

Bilety dostępne online w serwisie Biletyna oraz stacjonarnie w CBK FAMA w godzinach 10:00-18:00.

Wydarzenie dla osób 18+ lub 12+ pod opieką osoby dorosłej

Adres:
CBK FAMA - Filia nr 11
ul. Bolesława Krzywoustego 286
51-312 Wrocław
tel.: 71 777 99 44