Edukatorzy MultiCentrum włączyli się w przygotowanie zadań do aplikacji Wirtualny Ogród Muzyczny. Zapraszamy na muzyczną podróż poprzez świat muzyki nowoczesnej. W dziale Strefa Wzrostu jest wiele wiele ciekawych zadań do rozwiązania.

Pomysłodawcą i autorem projektu są członkowie Orkiestry Muzyki Nowej – renomowanego zespół specjalizującego się w wykonawstwie muzyki współczesnej.

Strefa Wzrostu to miejsce zdobywania i pogłębiania wiedzy o muzyce współczesnej; poszerzania zdolności percepcji nowych zjawisk dźwiękowych, którymi operuje muzyka nowa; poznawania nowych języków muzycznych, którymi posługują się współcześni twórcy; zagłębiania się w problemy ogólnoludzkie i społeczne, których dotyka muzyka naszych czasów. Wchodząc do tej strefy ogrodu rozpoczynamy wirtualną podróż wędrując przez trzy poziomy: Miłośnika, Znawcy i Mistrza. Na każdym z tych poziomów są do zdobycia 3 statusy, które można otrzymać realizując przygotowane zadania. Zdobądź tytuł „Guru nowej muzyki” ucząc się przez zabawę i bawiąc się przez naukę!

Zapraszamy do zabawy!
Strefa Wzrostu

Adres:
MultiCentrum
ul. Powstańców Śląskich 210
53-314 Wrocław
tel.: 71 364 69 66