Kończysz szkołę średnią i nie masz jeszcze pomysłu na swoją przyszłość? A może potrzebujesz zdobyć praktyczne umiejętności lub podnieść swoje kwalifikacje, ale nie stać Cię na dodatkowo płatne kursy i szkolenia?

Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu stwarza Ci właśnie taką możliwość – przede wszystkim zdobędziesz zawód, a przy okazji zyskasz przygotowanie praktyczne, uzupełnisz wykształcenie, a tym samym wyróżnisz się na rynku pracy i zwiększysz swoje szanse na lepszą przyszłość!
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężko niektórym osobom odnaleźć swoją drogę życiową i zdecydować czymchciały by się zajmować, w jaki sposób się spełniać zawodowo. Dzięki nauce w naszej szkole zdobędziesz niezbędną wiedzę, nowe i przydatne umiejętności, rozwiniesz się. Dla osób, które chcą podążać ścieżką artystyczną, PSAK „SKiBA” to idealne miejsce na przygotowanie się do egzaminów na studia kierunkowe m. in. w takich
specjalizacjach jak film, pantomima, teatr, taniec, bibliotekoznawstwo czy filologię.

Całe spektrum możliwości

Policealne Stidium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu to powołana z dniem 1 września 2017 roku
dwuletnia, państwowa szkoła artystyczna. Na bazie tradycji stawiamy na nowoczesność i odważnie patrzymy
w przyszłość.

Organem zwierzchnim szkoły jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Realizujemy dwuletni, bezpłatny program kształcenia w systemie dziennym i zaocznym w 6 zawodach.
Rok szkolny trwa od 1 września do 30 czerwca.

Jeśli jesteś artystyczną duszą, lubisz pracować z ludźmi i chcesz się rozwijać – SKiBA jest idealną szkołą dla Ciebie! Nie
będziesz się u Nas nudzić, bo stawiamy przede wszystkim na praktykę i działanie. Nasza szkoła jest placówką
edukacyjną przeznaczoną dla wszystkich absolwentów szkół średnich. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić, by móc podjąć naukę jest uzyskanie wykształcenia średniego bez konieczności posiadania świadectwa maturalnego.

Kto może podjąć naukę?

• Absolwenci szkół ponadgimnazjalnych (bez matury).
  • Maturzyści tegoroczni i poprzednich roczników.
  • Studenci, chcący zdobyć dodatkowy zawód.
  • Osoby pracujące, które chcą poszerzyć swoje kompetencje

Kierunki

TRYB DZIENNY: