Napis dzień dobry we Wrocławiu! i cztery fantazyjne kształty w kwadracie

Już w najbliższy weekend – podczas Święta Wrocławia – zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat, które przyjechały do naszego kraju i mieszkają we Wrocławiu, po odbiór bezpłatnego Zeszytu/ pamiętnika Dzień dobry we Wrocławiu! Tę „książeczkę do uzupełniania” w formie pamiętnika kierujemy w pierwszej kolejności do dzieci z doświadczeniem uchodźczym i migrantów tworzących dzisiejszą społeczność wrocławian.

Odbierz zeszyt Dzień dobry we Wrocławiu

Publikacja jest przygotowana w tłumaczeniu na język angielski, ukraiński, koreański i zachęca do „zapisywania” pierwszych wrażeń z pobytu w naszym mieście, do poznania kultury i historii Wrocławia.

„Zeszyt/ pamiętnik Dzień dobry we Wrocławiu”, którego tytuł nawiązuje do wrocławskiego neonu witającego podróżnych, będzie do odebrania:

„Dzień dobry we Wrocławiu” opracował zespół redakcyjny w partnerstwie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu (Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA) i Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu.
Publikacja otrzymała dofinansowanie w ramach obchodów Święta Wrocławia 2022.

Data wydarzenia: 24.06-26.06.2022