Od początku września zmienią się godziny, w których będziemy dla Was otwarci.

• poniedziałek: 10:00 – 19:00
  • wtorek: 10:00 – 19:00
  • środa: nieczynne
  • czwartek: 10:00 – 19:00
  • piątek: 10:00 – 19:00
  • sobota: nieczynne

Nowe godziny otwarcia będą obowiązywać do odwołania.

Przypominamy również o zasadach funkcjonowania i korzystania z filii nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej podczas pandemii.

1. Dostępne są następujące zbiory: książki, komiksy, filmy blu-ray, gry planszowe oraz czytniki e-booków.
2. Zwracane zbiory poddawane są 3-dniowej kwarantannie.
3. Na stronie MBP można korzystać z katalogu – zachęcamy do sprawdzania dostępności zbiorów. Przywrócona zostaje możliwość ich zamawiania.
4. Nie pobieramy opłat za przetrzymane zbiory za okres zamknięcia bibliotek.
5. Każda filia MBP przyjmuje tylko swoje zbiory.
6. Zamówienia można odebrać najwcześniej po 4 dniach od otrzymania e-maila o rezerwacji (musi zniknąć status KWARANTANNA).
7. Stosujemy 4 kroki obsługi Czytelnika – można zapisać się, do biblioteki, zamówić, oddać i wypożyczyć wszystkie rodzaje zbiorów. Po zwrocie, a przed wypożyczeniem, prosimy założyć nasze rękawiczki jednorazowe i/lub zdezynfekować ręce.
8. Przed wejściem do biblioteki prosimy założyć maseczkę ochronną.

Adres:
Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE