UPOMINKI OTRZYMUJĄ DRUŻYNY:

1. Koci Poszukiwacze Lasu
  2. Atomowe Ślimaki
  3. Maślanki

Upominki można odebrać do końca maja w filii nr 19 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu, w godzinach otwarcia biblioteki.

Upominek odebrać może jedynie osoba pełnoletnia, której dane podano w zgłoszeniu do gry.

Przyszła wiosna i Lagun zamarzył o wycieczce. Dołączcie do niego w wyprawie do lasu sołtysowickiego. Ciekawe, co uda Wam się odkryć i kogo poznać.

Uśmiechnięta twarz leniwca. Tekst: Mobilna gra terenowa Wycieczka Laguna F 19. Logo MBP

Start gry w czwartek 2 maja w bibliotece. W godzinach pracy biblioteki, czyli od 12:00 do 19:00. Grać będzie można do niedzieli 5 maja, po sczytaniu w aplikacji ActionTrack kodu, który będzie dostępny na drzwiach do biblioteki, ale drużyny, które pojawią się 2 maja na starcie, dostaną specjalne, pamiątkowe naklejki.

Zapraszamy dzieci pod opieką rodziców. Do wzięcia udziału w grze potrzebny będzie telefon lub tablet z aplikacją ActionTrack, włączoną lokalizacją i dostępem do internetu.

Trzy najbardziej kreatywne drużyny zostaną nagrodzone. (Całość zasad w Regulaminie)

Data wydarzenia: 02.05-05.05.2024

Godzina: 12:00