Gotuj wege z Kasią Gubałą

Spotkanie autorskie i warsztaty kulinarne w jednym!

Kuchnia roślinna to przyszłość. Warto postawić na nią już teraz i spróbować swoich sił na warsztatach kulinarnych z telewizyjną osobowością i autorką bestsellerowych książek kulinarnych Katarzyną Gubałą. Podczas praktycznych zajęć stworzymy dania kuchni roślinnej w przysłowiowy kwadrans.

Zapraszamy 4 października godz. 18.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 37 we Wrocławiu przy ul. Sempołowskiej 54a (2 piętro) na wielką wege przygodę, z której nikt nie wyjdzie głodny!

Będzie to niezwykłe spotkanie autorskie, podczas którego porozmawiamy o zdrowym odżywianiu, sprawdzonym przepisie na pisanie książek kulinarnych oraz słodkościach bez grama cukru. Wspólnie przygotujemy także wege pyszności.

Spotkanie będzie też okazją do nabycia książek autorki z autografem w promocyjnej cenie.

Katarzyna Gubała to autorka 12 bestsellerowych książek kulinarnych i fabularnych, występuje w telewizjach śniadaniowych jako ekspert, gotuje jako kucharz w „Pytaniu na śniadanie”, szkoli hotele i restauracje z kuchni wege i diet wykluczeniowych, pracuje z najlepszymi szefami kuchni w Polsce, redaktor naczelna lifestylowego magazynu „Dobrostan”, robi warsztaty kulinarne z dziećmi, seniorami i osobami na dietach wykluczeniowych. Prywatnie mieszka we Wrocławiu, od lat jest stałą czytelniczką Biblioteki nr 37 i wspiera aktywnie lokalną społeczność w zdrowym trybie życia.

Data wydarzenia: 04.10.2022

ul. Sempołowskiej 54 a