Wisława Szymborska jest jak dobra przyjaciółka, która mówi „wiem, że jesteś”. Jej wiersze są jak listy adresowane do każdego z nas – rezonują z naszymi uczuciami, przeżyciami. Czy w dobie powszechnej cyfryzacji praktycznie każdej sfery naszego życia, znajdziesz czas na to, by odpisać poetce? Napisz o swoich wrażeniach z lektury tomików patronki roku 2023, o własnych przemyśleniach, porannej kawie, grze cieni na ścianie w salonie czy o czym tylko chcesz.

• Zgłoszenia przyjmujemy od 8 maja do 9 czerwca.
  • Listy opatrzone imieniem i nazwiskiem autora/autorki oraz numerem telefonu i/lub adresem e-mail prosimy składać osobiście w Filii nr 1 w godzinach jej otwarcia lub przesłać drogą mailową na adres filii: mbp01@biblioteka.wroc.pl
  • Ogłoszenie wyników: 23 czerwca (w przypadku wpłynięcia dużej liczby listów, jury zastrzega sobie prawo zmiany terminu ogłoszenia wyników).
  • Teksty laureatów zostaną opublikowane na stronie Biblioteki. Przewidziane są także nagrody rzeczowe.
  • Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zapoznanie się z Regulaminem oraz wypełnienie Formularza zgłoszeniowego (DOCX, 20 KB).

Data wydarzenia: 08.05-09.06.2023

ul. Sztabowa 98