Słońce w okularach czytające książkę i napis lato w bibliotece

Zajęcia technologiczne i ekologiczne, kino VR (w wirtualnej rzeczywistości), warsztaty dla najmłodszych, spacery literackie – zobaczcie, co przygotowaliśmy na wakacje dla naszych Czytelników i Czytelniczek! Pamiętajcie, że od 1 lipca do 31 sierpnia obowiązują wakacyjne godziny otwarcia bibliotek.

Zobacz wszystkie wydarzenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu
Polajkuj nas na Facebooku i śledź na Instagramie

Warsztaty indywidualne

Kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży w Centrum Innowacji Przejście

Sprawdź szczegóły oferty i zapisz dziecko na warsztaty robotyczne, programowania, tworzenia e-książki, VR, tworzenia własnego kroju pisma i animacji poklatkowej.

Przyjazny japoński w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA

Płatne zajęcia z nauki języka japońskiego dla młodzieży i dorosłych.

Halo! Tu Fauna – wege spotkania na Klecinie i Oporowie

Rodzinne warsztaty w ramach Klubu Rodzica

W ramach Klubu Rodzica czekają na Was bezpłatne zajęcia dla dzieci z rodzicami w wybranych Filiach biblioteki. Oferta obejmuje zajęcia muzyczne i ruchowe dla najmłodszych dzieci oraz warsztaty robotyczne i nie tylko.

Warsztaty dla grup zorganizowanych

Wakacyjna oferta zajęć dla grup zorganizowanych w Centrum Innowacji Przejście

W każdą środę w lipcu i sierpniu zapraszamy grupy zorganizowane na kreatywne spotkania z nowymi technologiami, ekologią i designem, zapisy telefonicznie pod numerem telefonu 713471271.

Kino VR. Wiktoria 1920 w Centrum Innowacji Przejście

Zapraszamy na bezpłatne pokazy VR! Film „Wiktoria 1920” to jedna z największych fabularnych produkcji VR nie tylko w Polsce, ale prawdopodobnie i na świecie. Film zrealizowano w 2020 roku na setną rocznicę Bitwy Warszawskiej, zwyczajowo nazywanej Cudem nad Wisłą, która została stoczona w dniach 13–25 sierpnia 1920 roku pomiędzy oddziałami radzieckiej Armii Czerwonej a armiami Wojska Polskiego. Była to decydująca bitwa wojny polsko-bolszewickiej.

Obowiązują zapisy na pokazy filmu.