Jeśli chcesz poznać tajniki tego potężnego narzędzia, dołączyć do potencjalnych użytkowników systemów baz danych oraz podnieść kompetencje zawodowe – zapraszamy cię na nasze szkolenie online prowadzone przez Ligę Niezwykłych Umysłów.

Bazy danych oparte na SQL pozwalają na efektywne tworzenie zapytań i statystyk, a także ułatwiają pracę ze skomplikowanymi, relacyjnymi danymi. SQL pojawia się wszędzie, gdzie praca związana jest z przechowywaniem i przetwarzaniem danych. Wykorzystują je inżynierowie uczenia maszynowego, specjaliści z branż finansowych, web developerzy, a także eksperci wizualizacji danych, czy nawet dziennikarze!

Szkolenie będzie realizowane poprzez platformę korbank.pl. Nie trzeba nic instalować, wystarczy kliknąć link i wejść przez przeglądarkę. W ramach zajęć uczestnicy dostaną dostęp z domu do zadań na platformie Ligi. Każdy z uczestników, będzie miał możliwość przetestowania działania konkretnych technik i metod prezentowanych wcześniej krok po kroku, przez trenera.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: przejscie@biblioteka.wroc.pl. W zgłoszeniu należy podać nazwę kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu, nr karty bibliotecznej. Potwierdzenie uczestnictwa prześlemy w mailu zwrotnym. W dniu realizacji zajęć uczestnicy otrzymają kod dostępu do pokoju szkoleń.

SQL level 1 online
Termin szkolenia: 14.07 i 15.07 (wtorek i środa), godzina 16.00-20.00
  • grupa 12-osobowa
  • czas trwania zajęć: 4 godziny
  • liczba zajęć: 2
  • łączna ilość godzin: 8
  • koszt: 129 zł/os

Zakres kursu: wprowadzenie do baz danych, wyszukiwanie danych, sortowanie, warunki, grupowanie, operatory, wprowadzanie danych, modyfikowanie danych, usuwanie danych, tworzenie tabel, modyfikowanie tabel, usuwanie tabel, łączenie tabel.

Data wydarzenia: 14.07-15.07.2020

Godzina: 16:00