Rozpocznij przygodę z programowaniem w najszybciej rozwijającym się języku programowania. Zdobądź wiedzę i praktyczne kompetencję, które dzięki naszemu wsparciu pomogą Ci znaleźć pracę i odmienić Twoje życie. Nasz intensywny kurs podstaw programowania w języku Python, prowadzony przez Ligę Niezwykłych Umysłów, przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem a chcą rozwinąć swoją karierę.

Python to przede wszystkim niezwykle wydajny i wszechstronny język programowania, który znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach. Stanowi fundament rozwiązań wykorzystywanych przez YouTube’a czy aplikacje Google’a.

Szkolenie będzie realizowane poprzez platformę korbank.pl. Nie trzeba nic instalować, wystarczy kliknąć link i wejść przez przeglądarkę. W ramach zajęć uczestnicy dostaną dostęp z domu do zadań na platformie Ligi. Każdy z uczestników będzie miał możliwość przetestowania działania konkretnych technik i metod prezentowanych wcześniej krok po kroku, przez trenera.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: przejscie@biblioteka.wroc.pl. W zgłoszeniu należy podać nazwę kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu, nr karty bibliotecznej. Potwierdzenie uczestnictwa prześlemy w mailu zwrotnym. W dniu realizacji zajęć uczestnicy otrzymają kod dostępu do pokoju szkoleń.

Python level 1 online
Termin szkolenia: 28.07 i 29.07 (wtorek i środa), godz. 16.00-20.00

• grupa max 12-osobowa
  • czas trwania zajęć: 4 godziny
  • liczba zajęć: 2
  • łączna ilość godzin: 8
  • koszt: 129 zł/os

Zakres kursu: zmienne i typy danych, podstawowe operacje wejścia / wyjścia, łańcuchy tekstowe, operatory arytmetyczne, wyrażenia, instrukcje warunkowe, pętle, sekwencje danych w Pythonie, słowniki.

Data wydarzenia: 28.07-29.07.2020

Godzina: 16:00-20:00