Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach ilustratorskich z Pawłem Mildnerem “Jak żyło się w dawnym Wrocławiu?” w ramach projektu Kultura bez barier.

Paweł Mildner korzystając z zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprezentuje technikę zwaną leporello – książkę harmonijkową.

Paweł Mildner ilustrator i projektant graficzny, autor książek obrazkowych, twórca plakatów. Laureat wielu nagród i wyróżnień (The White Ravens, Golden Pinwheel Awards, Klub Twórców Reklamy, Polish Graphic Design Awards). Fascynację klasyczną grafiką z połowy XX wieku łączy z zainteresowaniem międzynarodową sceną graffiti.

Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością ruchową. Wydarzenie przyjazne osobom z autyzmem.

Program Kultura bez barier

Projekt „Jak się żyło w dawnym Wrocławiu…” realizowany jest w ramach programu „Kultura bez barier” realizowanego z programu Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Osi priorytetowa IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa.

trzy logotypy: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne

Data wydarzenia: 13.05.2023

ul. Reja 1