Podczas prezentacji, Aga i Piotr, opowiedzą o 3-tygodniowej wyprawie po Kolumbii, 4-dniowej wyprawie przez dżunglę w poszukiwaniu Zaginionego Miasta oraz stolicy w dniu narodowego strajku. Odpowiedzą na pytania: dlaczego “Narcos” nie jest ulubionym serialem Kolumbijczyków, gdzie znajduje się światowa stolica Salsy, czym jest FARC i co się stało z desaparecidos, czy kurczak to warzywo?!

Kolumbia to kraj poturbowany, zmagający się ze złą sławą, ale jednocześnie kraj wielkiej przemiany i otwierający się na świat. To kraj wyjątkowych ludzi, pięknej przyrody i niezwykłej różnorodności. Od ośnieżonych pięciotysięczników, po karaibskie tropiki. Od dziewiczej puszczy, po wielkomiejską dżunglę. Od kultury Indian, po sztukę nowoczesną. Podczas naszego spotkania chcielibyśmy pokazać Wam, co ma do zaoferowania Kolumbia i że podróżując z głową, można z niej wrócić całym i zdrowym, bogatszym o nowe przyjaźnie i zauroczonym wyjątkowością tego kraju.

Data wydarzenia: 14.10.2022

Godzina: 18:00