Dziewczyna z plecakiem na plecach, na plecaku widoczna grafika z tygrysem, w jego paszczy napis Pożeracz książek. W tle regały biblioteczne, obok ulotki Klubu Rodzica z widocznymi okrągłymi miejscami na pieczątki, w tle plecaki z napisem Pożeracz książek

Zapraszamy do udziału w zabawie z nagrodami wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach Klubu Rodzica. Wystarczy wziąć ulotkę promującą projekt Klub Rodzica ze swojej biblioteki i po każdych zajęciach poprosić bibliotekarkę/bibliotekarza o przybicie pieczątki w wolnym polu. Za zebranie kompletu pieczątek otrzymacie kolorowy plecaczek na kapcie, skarby i przede wszystkim – książki!

Zasady działania akcji:

1. Akcja przeznaczona jest dla dzieci.
  2. Przysługuje jedna pieczątka za jedne zajęcia.
  3. Pieczątki można zbierać we wszystkich filiach należących do Klubu Rodzica.
  4. Nagrodę można odebrać w dowolnej filii, w której zebrało się ostatnią pieczątkę.
  5. Akcja trwa do wyczerpania zapasów nagród.