W dniach 21-22 listopada (poniedziałek-wtorek) odbędzie się kiermasz książki używanej w Filii nr 1 przy ulicy Sztabowej 98. Sprzedawać będziemy literaturę piękną, popularnonaukową oraz książeczki dla dzieci. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia biblioteki w godzinach 12:00-18:00.

Jednocześnie przypominamy, że w tym czasie nie przyjmujemy zwrotów oraz nie wypożyczamy książek z powodu zmiany systemu bibliotecznego.

Regulamin Kiermaszu

1. Organizatorem Kiermaszu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu (zwana dalej Biblioteką).
  2. Celem Kiermaszu jest promocja czytelnictwa oraz zbiórka funduszy na nowe książki dla Filii Biblioteki. W ramach Kiermaszu prowadzona jest sprzedaż książek używanych, wycofanych ze stanu Biblioteki.
  3. W czasie Kiermaszu nie będą przyjmowane dary. Uczestnicy nie mogą dokonywać samodzielnie sprzedaży lub wymiany książek z innymi uczestnikami Kiermaszu.
  4. Nie będzie prowadzona sprzedaż hurtowa. Nie prowadzimy handlu wymiennego.
  5. Kiermasz materiałów bibliotecznych odbędzie się w Filii nr 1 przy ulicy Sztabowej 98 w dniach 21-22 listopada 2022 w godzinach 12-18.
  6. Informacja o Kiermaszu będzie przekazywana bezpośrednio czytelnikom, zostanie ogłoszona za pośrednictwem  plakatów oraz ulotek, jak również zostanie zamieszczona na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu oraz na Facebooku.
  7. Płatność za materiały biblioteczne będzie przyjmowana w momencie sprzedaży gotówką lub kartą. Dowodem zakupu będzie paragon.
  8. Biblioteka nie prowadzi wykazu książek przeznaczonych do sprzedaży.
  9. Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny jak i treści przeznaczonych do sprzedaży książek. Biblioteka nie udziela gwarancji na sprzedawane książki.
  10. Zakupiony towar nie podlega zwrotowi.
  11. Cena będzie podlegać negocjacjom z klientem. Kwota sprzedaży jednostkowej pozycji będzie nie mniejsza niż 1 zł, a nie większa niż 50 zł.
  12. Uczestnictwo w Kiermaszu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu.

Data wydarzenia: 21.11-22.11.2022

Godzina: 12:00-18:00