Japonia. Dla wielu osób jest to kraj, który z jednej strony fascynuje odmienną kulturą i technologią, lecz z drugiej „odstrasza” barierą językową.

Czy kraj, który do niedawna wydawał się tak odległy i nieosiągalny, nadal taki jest? Okazuje się, że współczesna Japonia przygotowana jest na przyjezdnych, co możemy odczuć, jeszcze będą w domu i planując naszą podróż.
Jak zwiedzić kraj pełen kontrastów? Co można robić, a czego powinniśmy unikać? I dlaczego nie należy kąpać się w wannie? O tym i o wielu innych rzeczach dowiesz się na spotkaniu.

Ponadto podczas prelekcji:

• opowiem Ci, jak się przygotować do wyjazdu, by czuć się komfortowo;
  • dowiesz się podstawowych informacji o kulturze i historii, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć Japonię i Japończyków;
  • poznasz podstawowe zwroty, które mogą umilić Ci pobyt i wypaść dobrze w oczach wyspiarzy;
  • opowiem o moich wrażeniach z wyjazdu.

Po prelekcji w Klubie Festiwalowym z miłą chęcią odpowiem na Twoje pytania.

Data wydarzenia: 14.10.2022

Godzina: 19:00