Baner gry gry terenowej Gdzie jest Toffi? Na obrazku dwaj chłopcy: jeden z lornetką, drugi w czapce z daszkiem i okularach. Wokół nich kilka prostych drzew. Pod drzewem z tyłu można dojrzeć małego pieska sikającego na pień.

Odbiorca: dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami
Czas realizacji: sierpień-wrzesień
Gdzie: Filia nr 1 MBP, pobliski skwer przy ul. Sztabowej 98
Koordynacja: Nina Jasianek (Filia nr 1)

Mobilna gra miejska. Zabawa na świeżym powietrzu inspirowana postacią z literatury dziecięcej.

Kim jest Toffi? Toffi to najsłodszy pies świata. Brązowy, strachliwy kundelek, który uwielbia drapanie za uchem i bieganie po parku. W trakcie ostatniego spaceru wystraszył się huku i uciekł od swoich właścicieli – braci Tomka i Alfreda. Czy pomożesz chłopcom znaleźć ich brązowego przyjaciela? Jeżeli połączycie siły, na pewno uda Wam się odnaleźć Toffiego. Dołączcie do gry i pomóżcie smutnym braciom w poszukiwaniu wystraszonego kundelka.

Do gry potrzebny jest smartfon z dostępem do Internetu i zainstalowaną bezpłatną aplikacją ActionTrack.

Gra ma charakter terenowy i wymaga włączenia GPS. Aby wejść do gry, należy z poziomu aplikacji odczytać kod QR z plakatu umieszczonego przy wejściu do biblioteki (Filia nr 1, ul. Sztabowa 98)!

Wydarzenie na Facebooku.

Data wydarzenia: 03.08-31.08.2020