„Na pewno jest na to jakieś szybsze rozwiązanie”
„Dlaczego przez cały dzień nie zrobiłam nic poza tym plikiem?”
Jeśli Ty też w trakcie pracy zadajesz sobie podobne pytania to znaczy, że nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Triki w Excelu skracają czas wykonywania zadania – od kilku sekund nawet do kilkunastu minut!

Podczas kursu:

• poznasz 60 trików, które znacząco przyczynią się do poprawy szybkości wykonywania działań w Excelu,
  • przetestujesz każde rozwiązanie w praktyce poprzez wykonanie zadania praktycznego lub porównanie metody z wykorzystaniem triku ze standardowym sposobem na rozwiązanie danego problemu

Dowiesz się m.in.:

• jak nie powielać tych samych czynności we wszystkich zakładach Excela,
  • jak umiejętnie połączyć ze sobą kilka raportów,
  • jak w ciągu kilku sekund zmienić kolorystykę raportu (dla obecnych i przyszłych wpisów),
  • jak dodać nagłówki i wiersze widoczne na każdej wydrukowanej stronie,
  • jak sprawić, żeby po wpisaniu skrótu np. „ND” w Excelu pojawiał się zwrot „numer dokumentu”,
  • jak raz stworzoną formułę zastosować automatycznie w całym raporcie z danymi.

W ramach kursu otrzymasz:

• zaświadczenie potwierdzające udział w kursie
  • darmowy dostęp do dwóch kursów online realizowanych na platformie szkoleniowej Excellent English
  • kod rabatowy na udział w projekcie „Excel w korpo!” organizowanym przez Excellent English.

Prowadzący:

Firma Excellent English wierzy, że to nie praktyka tak naprawdę czyni mistrza lecz prostota, z jaką przekazywane są nowe informacje. Excellent English wszystkie informacje przekazuje w przystępny sposób a Excela traktuje jako narzędzie do inspirowania innych. Szkolenia oparte na przykładowych przedsięwzięciach, takich jak prowadzenie hotelu czy międzynarodowego lotniska, pomagają zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia Excela.

Szczegóły:

• Terminy: 4, 11 i 18 października 2021, godzina 17:00-19:00
  • Koszt: 120 złotych od osoby
  • Liczba uczestników: 15 osób
  • Miejsce: Centrum Innowacji Przejście, pl. Teatralny 5

Strona organizatora Centrum Innowacji Przejście.
Strona współorganizatora Excellent English.

Data wydarzenia: 04.10-18.10.2021

Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE