baner gry Epitafium

Tytuł: #epitafium – gra miejska na podstawie powieści Remigiusza Mroza

Opis fabuły: ROK 2018 Tesa dostaje tajemniczą paczkę, w której znajdują się ametystowa czaszka oraz zagadkowa wiadomość. Odebranie paczki było największym błędem, jaki kiedykolwiek popełniła. Kobieta wraz z mężem odkrywa karty człowieka odpowiedzialnego za zaginięcia kilku osób. Porywacz projektuje nowy porządek świata. Swoją budowlę wznosi coraz wyżej i wyżej, a Tesa, śledząca jego poczynania, w końcu nadaje mu przydomek Architekta.

ROK 2019 Po wydarzeniach z przełomu marca i kwietnia 2019 r., po słynnym umorzeniu, do którego doprowadziła Joanna Chyłka wraz z Kordianem Oryńskim, dawny znajomy Tesy wychodzi na wolność. Życie Tesy powinno wrócić do normy… Zapraszamy na mobilną grę miejską inspirowaną prozą Remigiusza Mroza – powieściami „Hashtag” oraz „Umorzenie”.

Organizatorzy: Grę stworzył zespół Mediateki

Data premiery: 22 czerwca 2019 r.

Dla kogo: Gra dla młodzieży i dorosłych

Miejsce startu: Przed Mediateką, Filią nr 58, pl. Teatralny 5

Długość trasy/ informacja o przestrzeni: około 5 km

Uwagi: Gra została stworzona z okazji Święta Wrocławia 2019.

Kod QR:

Jeśli oglądasz tę stronę na telefonie lub tablecie z zainstalowaną aplikacją ActionTrack, możesz rozpocząć grę po kliknięciu w link: #epitafium.

Regulamin gry dostępny w aplikacji.