Eko Budowanie, czyli zrób to sam! Pod tą nazwą MultiCentrum realizuje projekt ekologiczny w ramach szerszego działania C-Change. Edukatorzy przygotowali karmniki dla ptaków z materiałów z recyklingu oraz starych regałów bibliotecznych.

Drewniany karmnik z logotypem projektu Eko Budowanie.

MultiCentrum ma także dla Was niespodziankę. Na pięć pierwszych osób, które przyjdą dziś (15 stycznia 2021) do Filii nr 44 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu i wypożyczą książkę o tematyce przyrodniczej, czekają karmniki do samodzielnego złożenia. To nic trudnego, zobaczcie filmik instruktażowy:

Jeśli nie załapiecie się na pierwszy rzut naszych ekologicznych zestawów, zajrzyjcie do biblioteki po 18 stycznia – będzie szansa na zdobycie karmnika. Zdjęcia gotowych realizacji karmników prosimy przesyłać do MultiCentrum.