Skorzystaj z pomocy Wolontariusza IT.

Masz pytanie dotyczące obsługi komputera, tabletu lub smartfona? Chcesz ściągnąć i zaktualizować aplikację lub naprawić coś, co przestało działać? Masz problem z poruszaniem się po cyfrowym świecie?

Indywidualne konsultacje w ramach projektu Wrocławski Wolontariusz IT, którego celem jest podnoszenie kompetencji cyfrowych wracają w formie stacjonarnej.

Bieżący harmonogram dyżurów:

UWAGA!

W związku z obecną sytuacją, decyzją Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu, zawieszamy działania w ramach projektu Wrocławski Wolontariusz IT – w Filii nr 1 i Filii nr 11.

Dyżur wolontariusza IT w Centrum Innowacji Przejście, Filia nr 13 pozostaje bez zmian.

Centrum Innowacji Przejście, pl. Teatralny 5, poziom -1
Od 2 sierpnia w każdy poniedziałek w godzinach 17:00-18:00.
Obowiązują zgłoszenia telefoniczne:  71 347 12 71

(ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA)
Filia nr 1, ul. Sztabowa 98.

(ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA)
CBK FAMA – Filia nr 11, ul. Bolesława Krzywoustego 286

palec dotykający ekranu smartfona, znaki zapytania i napisy wolontariusz it dyżyr dyżury stacjonarne, na dole logotypy
palec dotykający ekranu smartfona, znaki zapytania i napisy, dyżur telefoniczny wolontariusza it, zadzwoń pod bezpłatny numer 538 579 553 wtorek od 11 do 12