Ilustracja chłopca i dziewczynki w strojach i maskach superbohaterów z kropelkami na koszulkach. Obok napis Deszczowy Patrol
Deszczowy Patrol

Zapraszamy dzieci pod opieką rodziców, a także dorosłych, którzy pielęgnują w sobie dziecięcą radość na rodzinną mobilną grę miejską „Deszczowy Patrol”. Do wzięcia udziału w grze potrzebny będzie telefon lub tablet z aplikacją ActionTrack, włączoną lokalizacją i dostępem do Internetu.

Grę można rozpocząć o dowolnej godzinie, skanując kod QR dostępny w Mediatece (drzwi wejściowe). Gra jest aktywna od 11 maja od godziny 11:00 do 12 maja do godziny 20:00. Pięć najbardziej kreatywnych drużyn zostanie nagrodzonych.

W ramach premiery gry zapraszamy również na spotkanie autorskie dla rodzin z Anną Skowrońską (Wydawnictwo Muchomor), które rozpocznie się o godzinie 11:00. Na spotkaniu porozmawiamy o tym, czym jest woda i jakie ma zadania w przyrodzie. Zobaczymy, czy ocean może znaleźć się w powietrzu i czy jest gdzieś pustynia pełna wody? Sprawdzimy, w jaki sposób dzięki wodzie powstaje prąd. Spróbujemy wspólnie wymyślić, jak my możemy zadbać o wodę.

Gra i spotkanie przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat.
Spotkanie i start gry: Mediateka, plac Teatralny 5, Wrocław
Wstęp wolny.

Rozdanie nagród w grze „Deszczowy Patrol” odbędzie się 18 maja o godz. 13:00 podczas Dni Odry.


Realizowane działania są finansowane ze środków Gminy Wrocław, Departamentu Zrównoważonego Rozwoju – www.wroclaw.pl.

Data wydarzenia: 11.05-12.05.2024

Godzina: 11:00