Oboje uwielbiamy podróżować chociaż czasami każdy z nas ma zupełny odmienny sposób przeżywania tych podróży.
Odwiedziliśmy już wiele krajów podczas naszych podróży, takich jak Australia, Islandia, Nepal, Singapur czy Peru. Wciąż mamy ochotę na kolejne, a naszym motywatorem do kolejnych wojaży zawsze są lokalne cuda natury, których nigdy nie mamy dość.

Kiedy nie podróżujemy to zajmujemy się bardziej przyziemnymi zawodami. Na co dzień każdy z nas zajmuje się czymś innym. Nauczycielka, która ostatnio zamieniła swoją posadę na pracę w fundacji, oraz grafik komputerowy, który po wielu latach wybrał karierę inżyniera.

""

Cztery pory roku w miesiąc – natura zachodniego USA

Nasz miesięczny wyjazd do Stanów Zjednoczonych był niezapomnianym przeżyciem. Przejechaliśmy prawie 10 tyś. km po zachodniej części USA, od północy do południa. Zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc na naszej trasie. Zaczynając od stanu Waszyngton kończąc na Kalifornii. Odwiedziliśmy 12 Parków Narodowych, oraz takie miejsca jak Kanion Antylopy, Monument Valley i Bonneville Salt Flats.

Nasza wędrówka po Parkach Narodowych była niesamowita. Odwiedziliśmy m.in. Dolinę Śmierci, Yellowstone, Grand Canyon, Yosemite, a każdy z tych parków zaskoczył nas swoją niezwykłą urodą i różnorodnością krajobrazów. Przepiękne szlaki, spacery po dolinach i kontemplowanie wieczornych zachodów słońca, były niezapomnianymi chwilami naszej podróży.

Nocowanie w samochodzie i przez couchsurfing dało nam możliwość poznania wielu interesujących i gościnnych ludzi, którzy dodali jeszcze więcej uroku naszej podróży. Zobaczyliśmy również wiele znanych miejsc, takich jak Golden Gate Bridge i mniej znane The Wave, które zachwyciły nas swoim pięknem.

Na koniec naszej podróży odwiedziliśmy Universal Studios Hollywood, co było idealnym zakończeniem naszej wyprawy

Szczegóły spotkania

  • sobota 15 kwietnia; godzina 14:00
  • Mediateka, pl.Teatralny 5

Program całego festiwalu znajdziesz w zakładce Program festiwalu.