Wiedzieliście, że krowy są bardzo rodzinne a świnie doskonale pływają? Dajmy zwierzętom głos, by mogły nam o tym opowiedzieć!

Dajmy zwierzętom głos

Zapraszamy na warsztaty „Dajmy zwierzętom głos”, które poprowadzi Sylwia Tracz.

Podczas zajęć dzieci stworzą plakaty i transparenty, dzieki którym wypowiedzą się w imieniu zwierząt. A przy okazji dowiedzą się kilku ciekawostek o zwierzętach, ich emocjach i potrzebach.

Prace dzieci czeka również wystawa – podczas pikniku sąsiedzkiego, który odbędzie się 4 września w Parku Migdałowym (między ulicą Supińskiego a Cukrową na Klecinie).

Warsztaty są częścią projektu „Halo! Tu fauna – wege spotkania na Klecinie i Oporowie” realizowanych przez Igę Woźniak (@halo_tu_fauna) w ramach wrocławskich Mikrograntów.
Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Zapisy: poprzez formularz online lub telefonicznie: 727 511 456

O prowadzącej

Sylwia Tracz to ilustratorka, graficzka, miłośniczka czekolady, babcinych sukienek, kotów. Wegetarianka, która uważa, że nie jedząc mięsa choć trochę przyczyni się do uratowania świata. W tym roku, we wrześniu wyjdzie ilustrowana przez nią książka kucharska dla dzieci Smakowita zielenina. Nietypowa książka kucharska dla dzieci wydawnictwa Literówka. Uwielbia pracować z papierem, klejem i nożyczkami. Jak trzeba chwyta za klawiaturę i myszkę, oraz nici i igły.

Inne wydarzenia w cyklu

Data wydarzenia: 25.08.2022