Drodzy rodzice, opiekunowie!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty komiksowe z Tomaszem Samojlikiem – autorem komiksów i książek dla dzieci, a oprócz tego naukowcem i pracownikiem Instytutu Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży, zajmującym się zawodowo badaniem historii przyrodniczej Puszczy Białowieskiej. Jego seria książek o Żubrze Pompiku cieszy się ogromną popularnością. Czekamy na Was na fantastycznych warsztatach plastycznych połączonych ze spotkaniem literackim.

Drodzy wielbiciele komiksów!

Wybierzcie się z nami w głąb Puszczy Białowieskiej! Przygoda nie zna granic, a dziś w nadmorskim kurorcie spotkacie prawdziwego Żubra. Poznajcie dzikie zwierzęta i zjawiska przyrodnicze. Nikt nie opowie o tym lepiej niż Tomasz Samojlik!
Czy naukowcem jest się od urodzenia? Czy talent dziedziczy się w genach? Na wasze trudne (jak i proste) pytania związane ze swoją pracą, pasją i oczywiście przyrodą opowie nasz gość. Zapraszamy wszystkich małych, średnich, jak i dorosłych tropicieli przygód i miłośników przyrody.

Informacje i zapisy

Data i godzina: 22 sierpnia 2021 (niedziela), 11:30-12:30
Miejsce: Filia nr 5, Biblioteka Grafit przy ulicy Namysłowskiej 8
Wiek: 4+
Zapisy: formularze zapisów

Wydarzenie Dostosowane do osób ze specjalnymi potrzebami: Tłumacz PJM, miejsce dostosowane do osób z dysfunkcjami ruchowymi, obecność asystentów ON osób z niepełnosprawnościami. Zapotrzebowanie na asystentów i tłumacza należy zgłaszać w formularzu rejestracyjnym minimum 7 dni przed wydarzeniem.

Zobacz więcej wydarzeń na stronie internetowej Festiwalu.

Wydarzenie w ramach Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki.

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu „Ojce i Dziatki – festiwal dostępny dla każdego dziecka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Kultura dostępna 2021.

Data wydarzenia: 22.08.2021

Godzina: 11:30-12:30