Bibliotekarki i bibliotekarze nie odpuszczą żadnej okazji, by zdobyć nowe książki do swoich filii. Tym razem powalczyli o egzemplarze „Chłopek” Joanny Kuciel-Frydryszak w konkursie Wydawnictwa Marginesy.

Dzięki udziałowi w akcji „Chłopki do bibliotek!” nowiutkie książki ze specjalną pieczęcią i podpisem autorki trafią do filii nr 8, 11, 12, 17, 19 i 57.

Chłopki, Joanna Kuciel-Frydryszak

Dziękujemy wydawnictwu, gratulujemy naszym koleżankom, a Państwa zachęcamy do lektury książki, która szturmem wdarła się pod polskie strzechy i zrobiła niezłe zamieszanie na rodzimym rynku książki, zdobywając liczne nagrody oraz ogromne uznanie czytelniczek i czytelników.

Dostępność książki można sprawdzić w katalogu bibliotecznym. „Chłopki” są w zbiorach wszystkich filii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. T. Różewicza we Wrocławiu. Przypominamy, że logując się na swoje internetowe konto biblioteczne, mogą Państwo zamówić książkę wypożyczoną lub czekającą na bibliotecznej półce.

Książki Chłopki otwarta na stronie tytułowej. Widać pieczęć z napisem "Chłopki do bibliotek" i obrazkiem kobiety w chustce na głowie
Chłopki do bibliotek!