Zasady funkcjonowania bibliotek obowiązujące od 20 marca 2021 roku

Z uwagi na zalecenia Ministra Zdrowia przedstawione w dniu 14 kwietnia 2021 r. i rekomendacjami Biblioteki Narodowej Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu Andrzej Ociepa podjął decyzję o przedłużeniu zamknięcia wszystkich filii do 25 kwietnia 2021 r.

1. Terminy zwrotów zbiorów nieprzeterminowanych zostaną przedłużone do 30.04.2021 r.
  2. Termin odbioru zbiorów zarezerwowanych zostanie zmieniony, gdy znana będzie data ponownego otwarcia bibliotek.
  3. Za okres zamknięcia bibliotek opłaty za przetrzymanie zbiorów nie będą naliczane.
  4. Zbiory (za wyjątkiem gier planszowych!) można oddawać do trezora – całodobowej wrzutni przy Mediatece od strony ulicy Widok.
  5. Działania i imprezy on-line odbywają się bez zmian.

O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu bibliotek będziemy informować na bieżąco – prosimy o śledzenie naszej strony.