Na zdjęciu Natalia Nowak i Dominik Walicki leżą na mapie świata, stykając się głowami. Tekst: Natalia Nowak, Dominik Walicki, spotkanie, 20 lutego, godzina 15.30.

Zapraszamy na prelekcję online w ramach festiwalu podróżniczego Równoleżnik Zero.

Natalia Nowak i Dominik Walicki

Tryskająca pozytywną energią para, która postanowiła porzucić pogoń za stołkiem prezesa, willą z basenem i ferrari na podjeździe na rzecz podróży życia, kolekcji niezapomnianych wspomnień i anegdot z każdego zakątka świata! Pasja podróżowania drzemała w nich od zawsze, ale to dzięki energii zaczerpniętej podczas gdyńskich Kolosów uwierzyli, że przy odrobinie zacięcia i determinacji, każdy może sięgnąć po marzenia. Prowadzą blog Bo Chcieć To Móc.

„Ameryka Południowa w 12 000 000 sekund”

Będzie to opowieść nie tylko o tym, jak cudna jest Ameryka Południowa, lecz przede wszystkim o tym, że warto sięgnąć po swoje marzenia… nawet te najmniejsze! O Ekwadorze z umownym środkiem świata, zapierającym dech w piersiach wulkanem Cotopaxi, o Peru z nocą w kapsułach Natura Vive, o Machu Picchu i szczycie Tęczowych Gór, o Boliwii ze swoimi dwiema stolicami, z górą srebra w Potosi i nocą na Uyuni, o Chile z rozgwieżdżonym niebem, pustynią Atakama, winiarniami czy w końcu malowniczymi Marmurowymi Jaskiniami i lodowcami w Patagonii i o wielu innych miejscach.

Transmisja spotkania będzie dostępna na fanpage’ach Równoleżnik Zero – Wrocławski Festiwal Podróżniczy, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Biblioteka Turystyczna oraz Mediateka!

Data wydarzenia: 20.02.2021

Godzina: 15:30