Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 12–18

20 listopada 2018 r., o godz. 19:00, w CI Przejście zostanie wystawiony spektakl pt. „Samotny cesarz” (Ekla Samrat). To opowieść starego aktora, który mieszka w budynku byłego teatru. Osierocony w młodości, od dziecka pociągała go scena, w końcu dołączył do profesjonalnej trupy aktorskiej w Kalkucie. Stopniowo stał się mistrzem tego rzemiosła, jednym z najwybitniejszych aktorów swoich czasów. Los nie był jednak dla niego łaskawy – w ciągu kilku lat stracił żonę i jedyne dziecko. Teatr stał się jedyną wartością jego życia.

Zapraszamy na warsztaty w CI Przejście. Świętujcie z nami Dzień Życzliwości! 

Święto to w znaczący sposób wiąże się z dziećmi, bowiem to dzięki kredkom najmłodsi mogą wyrazić swoje myśli i uczucia. Rysowanie w dodatku rozwija wyobraźnię, więc tym bardziej warto zachęcać dzieci do
tej świetnej zabawy.

Chcesz skorzystać z indywidualnej edukacji cyfrowej? Sprawdź, gdzie znajdziesz Wrocławskiego Wolontariusza IT w tym tygodniu (19 listopada - 24 listopada).

Rusza kolejny cykl 5 spotkań, podczas których nauczymy korzystać z Internetu i opanujemy sztukę wyszukiwania informacji np. o komunikacji miejskiej czy rejestracji w przychodni. Zapraszamy na nasze zajęcia!

Zapraszamy na warsztaty programowania: JavaScript oraz HTML i CSS! Ograniczona ilość miejsc – obowiązują zapisy! Zgłoszenia przyjmowane w CI Przejście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać rodzaj kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu, nr karty bibliotecznej. Potwierdzenie uczestnictwa – mail zwrotny. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie wypełnionej deklaracji, która jest dostępna, wraz z regulaminem, na tej stronie.

"Pragnę żyć dzisiaj w tej wolnej Polsce.
Życzę Ci, aby Polak Polakowi nie był wrogiem,
Abyś była suwerenna i niepodległa na zawsze.
Bądź krajem dla wszystkich, którzy dziećmi Twoimi chcą być.
Polsko, kocham Cię już na zawsze".
- Hanna lat 10

W CI Przejście pojawiło się morze serc... Serc przygotowanych dla Ojczyzny przez dzieci z wrocławskich szkół. Wystawę można oglądać do 23 listopada. A 19 listopada o godz. 17.00 będziemy gościć w Przejściu młodych autorów prac. Podczas wernisażu zadamy im trudne pytania dotyczące niepodległości i patriotyzmu.

Miło nam poinformować, że w tym tygodniu rusza kolejny punkt indywidualnych konsultacji z wolontariuszem IT. Zapraszamy już w najbliższą środę (07 listopada 2018 r.), w godzinach 10:30-12:00 do Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Blacharska 12. Na miejscu prosimy pytać o wolontariuszkę Martę.

Grupy zorganizowane z wrocławskich szkół zapraszamy w każdy poniedziałek na zajęcia, które odkrywają tajniki druku 3D. Warsztaty te staną się dla uczestników okazją do kształtowania wyobraźni przestrzennej i zmysłu technologicznego myślenia! Szczegóły...

 

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony