Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Od 5 stycznia 2019 roku CI Przejście będzie czynne w soboty w godz. 10.00-15.00.

FinalSquarePoster1

HEJ/ CIAO/ эй / HOLA/ اهلا / Hé / привет/ Hallo
Are you interested in other cultures? Do you live in Wrocław but Poland is not your home country? Would you like to find out more about the city, get some advice from other internationals or just want to meet people?

Informujemy, że warsztaty z Progressive Web Application, które miały odbyć się w dniu 19 stycznia 2019 r. w Centrum Innowacji Przejście zostały odwołane. Kolejny kurs odbędzie w lutym. O terminie poinformujemy na stronie internetowej oraz na Facebooku.
Zapraszamy do śledzenia naszego fanpejdża na Facebooku.

Chcesz nauczyć się projektować w Blenderze? Zapraszamy na kurs modelowania, który poprowadzi Szymon Styrczula – grafik 3D z wieloletnim doświadczeniem w branży gier mobilnych i wizualizacji architektonicznych. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas zajęć realizowanych przez cztery kolejne poniedziałki od 7 stycznia2019 r., w godz. 17.00 - 19.00, dowiecie się, czym jest Robotic Process Automation i gdzie najlepiej się sprawdza, jak „wygląda” robot usługowy, jakie są wymagane kompetencje do budowy robotów. Poznacie szanse i wyzwania związane z robotyzacją procesów i przekonacie się, jaka jest przyszłość robotyzacji. Zrealizujecie w praktyce robota zupełnie prostego i trochę bardziej skomplikowanego, celem wyrobienia sobie światopoglądu na temat RPA. A jeżeli kogoś temat zainspiruje, to dowie się też, jak samodzielnie można go rozwijać.

Bardzo miło nam poinformować, że przedstawiciele Departamentu Zrównoważonego Rozwoju Urzędu Miejskiego Wrocławia otrzymali nagrodę Ministra Infrastruktury za najlepszą kampanię lokalną dużego miasta w polskiej kampanii Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2018. Dla Przejścia to również ważne wydarzenie, ponieważ jesteśmy twórcami mobilnej gry miejskiej "W 240 minut dookoła Wrocławia", która stworzona została na potrzeby tego wydarzenia.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy urodzinową literacką grę mobilną, opartą na kodach QR i przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-12 lat. Premiera gry już za nami, ale do końca roku ciągle można dołączyć do rozgrywki! Gra wymaga smartfona z zainstalowaną aplikacją ActionTrack. Można też skorzystać z tabletów dostępnych w CI Przejście – po okazaniu karty bibliotecznej.

Grupy zorganizowane z wrocławskich szkół zapraszamy na zajęcia w ramach oferty edukacyjnej. Od 15 grudnia przyjmujemy zapisy na warsztaty realizowane w styczniu i lutym. Obowiązują zapisy! Szczegóły...

Dziękujemy Wam, drodzy czytelnicy i użytkownicy, że z nami jesteście, że czytacie, korzystacie z naszej oferty i wracacie do nas. Dziękujemy, że świętowaliście wraz z nami! Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, pomysły i opinie. Są dla nas
niezwykle cenne, bo stanowią motywację do podejmowania kolejnych wyzwań.

Jeszcze nie skorzystałeś z indywidualnej edukacji cyfrowej? Sprawdź, gdzie znajdziesz Wrocławskiego Wolontariusza IT w tym tygodniu (10-15.12.2018 r.) i weź udział w bezpłatnej konsultacji.

7 grudnia mija rok od rozpoczęcia działalności CI Przejście, więc czas na podsumowanie, dyskusję o planach na kolejny rok i… ŚWIĘTOWANIE! Przygotowaliśmy dla Was dwa dni pełne atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy 7 i 8 grudnia!

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony