Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 12–18

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku 8-14 lat, które dotyczyć będą programowania i elektroniki. Zajęcia poprowadzą edukatorzy Fundacji CoderDojo

Zapraszamy na warsztaty programowania: React - podstawy! Jeśli HTML i CSS nie są dla Ciebie wyzwaniem oraz zdążyłeś już poznać podstawy języka JavaScript, to te warsztaty będą kolejnym krokiem na Twojej ścieżce rozwoju. Poznasz na nich możliwości jednej z najpopularniejszych bibliotek do tworzenia interfejsów, jaką jest React.js oraz dowiesz się, jak wykorzystać ją do tworzenia aplikacji webowych typu SPA. 

22 września 2018 r. o godz. 11:00 zapraszamy do udziału w grze mobilnej „W 240 minut dookoła Wrocławia” inspirowanej powieścią Juliusza Verne'a „W 80 dni dookoła świata”. Gra została zrealizowana we współpracy z Biurem Zarządzania Projektami Zespołem Smart City Wrocław oraz Biurem Zrównoważonej Mobilności w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Uczestnicy wcielą się w postać Filipa Fogga, wybiorą w podróż „dookoła Wrocławia”. Po drodze, walcząc z czasem, będą rozwiązywać zadania, aby wygrać ... zakład! Więcej...

Wrocławska Koperta Życia. Dla seniorów, osób starszych, samotnych, przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych. Od dziś można ją bezpłatnie odbierać w CI Przejście. A wkrótce również w innych filiach MBP!

Grupy zorganizowane z wrocławskich szkół zapraszamy na zajęcia w ramach oferty edukacyjnej. Obowiązują zapisy! Szczegóły na stronie Oferta edukacyjna dla szkół.

Po wakacyjnej przerwie startujemy z nową ofertą warsztatów programowania SQL i C++ z Ligą Niezwykłych Umysłów. Zapisz się już dzisiaj! Wyślij do nas mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając: nazwę kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko i numer telefonu. Poczekaj na potwierdzenie uczestnictwa w mailu zwrotnym. Szczegółowe informacje o ofercie w zakładce Programowanie. Zachęcamy także do zapoznania się z Regulaminem CI Przejście oraz informacjami dotyczącymi RODO.

Już we wrześniu zapraszamy na warsztaty programowania: JavaScript oraz HTML i CSS! Ograniczona ilość miejsc - obowiązują zapisy! Zgłoszenia przyjmowane w CI Przejście lub mailowo / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać rodzaj kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu. Potwierdzenie uczestnictwa - mail zwrotny. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie wypełnionej deklaracji, która jest dostępna, wraz z regulaminem, na tej stronie.

W CI Przejście można już korzystać z anglojęzycznego księgozbioru IT, ufundowanego przez firmy Amazon i Balluff. Dziękujemy fundatorom w imieniu swoim oraz czytelników, którzy sygnalizowali nam potrzebę dostępu do branżowych książek anglojęzycznych. Deklarowaliśmy, że będziemy słuchać ludzi, więc cieszymy się, że dzięki firmom Amazon i Balluff mogliśmy spełnić wasze oczekiwania. Dziękujemy!

IMG 20180618 104310 HDR 01

 

#mobilnymural jest instalacją artystyczną, zainspirowaną bajkami Erny Rosenstein. Część grafik po dotknięciu wydaje dźwięki, można więc cały Mural potraktować jako wielki instrument! Zapraszamy do zabawy! Opieka merytoryczna: Małgorzata Karpicka i Mateusz Ryczek z MultiCentrum2, Marta Gieruń z Centrum Innowacji Przejście.

W CI Przejście możesz wydrukować swój projekt 3D. Projekt powinien być zapisany na pendrivie w formacie STL. Czas wykonania: do 5 dni.

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony