Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i prosimy o zapisy od 9 stycznia 2017 roku. Szczegółowe informacje o imprezach w załączniku.

W styczniu zapraszamy na spotkania Klubu Konstruktora oraz Dziecięcego Biura Podróży. Szczegółowe informacje o imprezach w załączniku.

Z przyjemnością informujemy, że MultiCentrum przystąpiło do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Mistrzowie Kodowania”. Program działa od 2013 roku, jest realizowany w szkołach, a jego celem jest rozwijanie kompetencji cyfrowych wśród dzieci i młodzieży. Od niedawna programowanie odbywa się także w bibliotekach. W tegorocznej IV edycji MultiCentrum, należące do Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu, jest jedyną biblioteką w tym mieście, w której będziemy uczyć dzieci i młodzież programowania w intuicyjnym języku Scratch, od prostych animacji do tworzenia swoich gier i programów.

Wychodząc na przeciw potrzebom ze strony Nauczycieli, MultiCentrum przygotowało tematyczne zestawienia związane z edukacją czytelniczą (tematy inspirowane literaturą), edukacją regionalną (poświęcone przede wszystkim historii Wrocławia) oraz wybór tematów powiązanych z wybranymi świętami kalendarzowymi. Wszystkie zestawienia są dostępne w menu z prawej strony.

 

Zapisy telefoniczne dla grup szkolnych z Wrocławia w 2017 roku na miesiące: od marca do czerwca, rozpoczynamy w środę 1 lutego 2017 r. od godz. 8.30. Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach edukacyjnych klasy szkolne szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i zgłoszenia telefoniczne: 71 364 69 66. Zapraszamy! Uprzejmie informujemy, że zapisujemy od klasy I szkoły podstawowej. Dzieci przedszkolne i z klas „0” zapraszamy z rodzicami do skorzystania z oferty rodzinnej – Rodzinnego Klubu Konstruktora i Dziecięcego Biura Podróży.

Szanowni Nauczyciele, Koordynatorzy Projektu SZKOŁA W MIEŚCIE!  Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 – wzorem z ubiegłych lat - przygotowaliśmy pulę 20 zajęć w miesiącu. Liczba ta stanowi 1/4 wszystkich zajęć realizowanych w MultiCentrum, pozostałe terminy są do dyspozycji szkół i innych organizacji w ramach zajęć szkolnych i projektowych. Zapisy na zajęcia SZKOŁY W MIEŚCIE przyjmowane są na okres półrocza lub całego roku szkolnego, do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy od 16 sierpnia 2016 r. od godz. 8.30.

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Początek strony