MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Wraz ze Stowarzyszeniem Klub Koloseum zapraszamy na następne spotkanie do biblioteki pełnej niespodzianek. Zgraj się z przyjaciółmi i zagraj u nas w nowe gry planszowe. 16 grudnia (sobota), godz. 11.00. Wstęp wolny! Niewidzialna Biblioteka na FB.

Twórcy otwartej książki internetowej „Linie papilarne parku” zapraszają na wieczór autorski z czytelnikami. Czytelnicy mogą zostać autorami. 19 grudnia godzina 17.45 (Mediateka, poziom -1). Wstęp wolny! Strona projektu https://www.wirusliteracki.pl/. Zapraszają Fundacja Wspierania Filozoficzno-Humanistycznych Działań Społecznych SOKRATES i Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac autorstwa Pawła Garwola oraz Pawła Rzodkiewicza. Plansze zaprezentowane na wystawie stanowią część komiksu „Odwiedziny” nominowanego do nagrody za Najlepszy polski album 2017.

23 grudnia 2017 r. (sobota) oraz 2 stycznia 2018 r. (wtorek) Mediateka będzie nieczynna. Zwroty można oddawać do trezora (wrzutni całodobowej od strony ul. Widok).

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej na podstawie cyklu powieści Marka Krajewskiego o Eberhardzie Mocku zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu w partnerstwie z Wydawnictwem Znak i Miastem Wrocław. Aby zwiedzić Wrocław z detektywem Mockiem wystarczy zainstalować aplikację ActionTrack:

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=fi.taz.actiontrack.client&hl=pl

AppStore
https://itunes.apple.com/pl/app/actiontrack/id666273725?l=pl&mt=8

Kod QR rozpoczynający grę dostępny jest w bookletach znajdujących się w filiach MBP we Wrocławiu. Zobacz film o grze.

 

About Mediateka in English

Newsletter MBP

captcha 
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.
Początek strony