Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zadzwoń do nas:
713471268
713471282 
Mediateka na Facebooku

   

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.

Mamy dla Was konkurs… Trzy najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy abonamentem na wypożyczanie filmów i muzyki. Jak myślicie, dlaczego warto czytać książki? Odpowiedzi można przysyłać na naszą skrzynkę mailową i na FB do 6 lutego.

21 lutego, w godz. 11.00-15.00 Niewidzialna Biblioteka zaprasza do Mediateki na turniej gier planszowych z nagrodami. W programie nauka (różne tytuły) oraz turniej w grę Cargotrain. Gorąco zapraszamy tych małych, jak i tych dużych. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż naszym partnerem w tegorocznej edycji Równoleżnika Zero jest Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Dzięki uprzejmości naszego Partnera podczas festiwalu będziemy mogli oglądać wystawę „Grand Canyon Colorado oczami polskich kajakarzy”.

Czytaj więcej...

Z wielką radością i przyjemnością informujemy, że IV edycja Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2015 roku. Kontynentem przewodnim będzie Ameryka Północna i przynależna do niej Ameryka Środkowa. Jeśli chcesz zostać naszym prelegentem prześlij swoje zgłoszenie na adres mbp57[at]biblioteka.wroc.pl. Zapraszamy również do współpracy firmy lub organizacje.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w akcji „Cały Wrocław Czyta”. Wrocławskie skrzynki bookcrossingowe znajdziecie w 11 miejscach. Więcej informacji o projekcie na stronie Wrocławia. (Bookcrossing polega na zostawieniu przeczytanych książek w miejscach publicznych, w specjalnie przygotowanych skrzynkach/półkach/stolikach, aby znalazca mógł je przeczytać i następnie przekazać dalej). Uwolnij książki!

Czytaj więcej...

Zapraszamy grupy zorganizowane gimnazjalne i licealne na zajęcia edukacyjne. Obowiązują zapisy. Szczegóły w zakładce Oferta edukacyjna.
Zachęcamy do przysyłania nam Waszych propozycji zakupu nowych zbiorów. Na dole strony z Nowościami, znajduję się formularz Rekomenduj zakup.

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top