Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zadzwoń do nas:
713471268
713471282 
Mediateka na Facebooku

   

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.
Zapraszamy do Mediateki na wystawę prac konkursowych „Eksplozja kultur”, która od kilku lat jest atrakcją  Międzynarodowego Festiwalu Sztuka Łączy Pokolenia Inspiracje Flamenco - Przenikanie Kultur organizowanego przez MDK–Krzyki. Wystawa potrwa od 23 lutego do 13 marca 2015 r.

Czytaj więcej...

Jeśli jesteś kreatywny, otwarty i chciałbyś zaangażować się w IV edycję festiwalu podróżniczego Równoleżnik Zero, mamy dla Ciebie propozycję.

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż naszym partnerem w tegorocznej edycji Równoleżnika Zero jest Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Dzięki uprzejmości naszego Partnera podczas festiwalu będziemy mogli oglądać wystawę „Grand Canyon Colorado oczami polskich kajakarzy”.

Czytaj więcej...

Z wielką radością i przyjemnością informujemy, że IV edycja Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2015 roku. Kontynentem przewodnim będzie Ameryka Północna i przynależna do niej Ameryka Środkowa. Jeśli chcesz zostać naszym prelegentem prześlij swoje zgłoszenie na adres mbp57[at]biblioteka.wroc.pl. Zapraszamy również do współpracy firmy lub organizacje.

Czytaj więcej...

Zapraszamy grupy zorganizowane gimnazjalne i licealne na zajęcia edukacyjne. Obowiązują zapisy. Szczegóły w zakładce Oferta edukacyjna.

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top