MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor – wrzutnia całodobowa


Zapraszamy do udziału w grze literackiej na podstawie cyklu powieści Marka Krajewskiego o Eberhardzie Mocku organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu wraz  Zespołem Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych i Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oddział Wrocław. Finałowa rozgrywka odbędzie się 6 czerwca 2018 r. w przestrzeni miejskiej. Do udziału w grze zapraszamy młodzież szkolną (drużyny 4-osobowe) od 15 roku życia wraz z opiekunami grup (nauczycielami). Udział w grze jest bezpłatny.

Załączniki:
Pobierz plik (RegulaminMiedzyszkolnejgry literackiejSladamiMocka.docx)Regulamin "Śladami Mocka"20 kB

W dniach 8-9 czerwca zapraszamy do Mediateki na kolejną edycję Żywej Biblioteki. W tym roku odbędzie sie ona w ramach Nocy Bibliotek.

W piątek 1 czerwca Mediateka będzie czynna do godz. 18.00. Zwroty można oddawać do trezora, całodobowej wrzutni znajdującej się od strony ul. Widok. Za zmiany przepraszamy.

21 czerwca o godz. 16:00 zapraszamy do Mediateki na projekcję filmu "Uznany za fundamentalistę". Film będzie wyświetlany w ramach II Spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Oblicza Różnorodności".

Przypominamy, że w Mediatece istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do elektronicznej bazy książek. Serwis IBUK Libra umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Z oferty można korzystać zarówno w Mediatece, jak i z komputerów domowych po założeniu indywidualnego konta (zakładka myIBUK). Zapraszamy do Punktu Informacji w Mediatece po odbiór bezpłatnych kodów dostępu.

W sobotę 28 kwietnia w ramach przygotowań do kolejnej edycji Żywej Biblioteki w Mediatece odbyło sie szkolenie dla Żywych Książek. Warsztat przeprowadziły Swietłana Listopadska i Magdalena Falkowska, zapis graficzny Aneta Skornicka. Zdjęcia Paweł Łuszczek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na FB. Tegoroczna Żywa Biblioteka odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w ramach Nocy Bibliotek.

W Mediatece działa kawiarenka językowa Language Cafe, w której wolontariusze prowadzą konwersacje m. in. po rosyjsku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Poszukujemy lektorów języka francuskiego, angielskiego oraz języka polskiego jako obcego. 

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English

Początek strony