Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

   

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.

Zapraszamy młodzież gimnazjalną do gry przygotowanej w oparciu o serię książek PAX, stworzoną przez światowej sławy autorkę kryminałów Asę Larsson i Ingelę Korsell oraz znakomitego ilustratora Henrika Jonssona. 29 maja, w piątek, w Mediatece rozwikłaj tajemniczą zagadkę. Zapraszamy 3-osobowe drużyny. Zgłoszenia zawierające dane uczestników (imię, nazwisko, szkoła) prosimy przesyłać na mediateka[at]biblioteka.wroc.pl do 28 maja.

Czytaj więcej...

30 maja 2015 r. zapraszamy do Mediateki od godz. 10.00 do 24.00. Oprócz spotkania z Håkanem Nesserem mamy dla czytelników zabawę w poszukiwanie zakazanych książek, kryminalne śledztwo oraz akcję „Wypożycz książkę w ciemno”. Przyjdźcie z latarką, wyjdźcie z książką i ZŁOTĄ KARTĄ Mediateki. Zapraszamy do zabawy!

Czytaj więcej...

Håkan Nesser spotka się z czytelnikami 30 maja (sobota) o godz. 19.00 w Mediatece. Tego samego dnia odbierze Honorową Nagrodę Wielkiego KalibruHonorowa Nagroda Wielkiego Kalibru, przyznawana podczas Międzynarodowego Festiwalu Kryminału wybitnym twórcom gatunku, w tym roku trafi do rąk jednego z najpopularniejszych szwedzkich pisarzy, autora dwóch cykli kryminałów, trzykrotnego zdobywcy Nagrody Szwedzkiej Akademii Kryminału dla najlepszej powieści kryminalnej. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski i migowy. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy wielbicieli gier miejskich i kryminałów do udziału w „śledztwie”. Czekamy na 3-osobowe drużyny. Rozpoczynamy 30 maja (sobota), o godz. 21.00 po spotkaniu z Håkanem Nesserem. Zabierzcie ze sobą latarki! Niepełnoletnich uczestników prosimy o przyniesienie ze sobą podpisanej zgody opiekunów.

Czytaj więcej...

Przedstawiamy wydarzenia Międzynarodowego Festiwalu Kryminału, które będą odbywać się w Mediatece. Pełny program MFK na stronie http://festiwal.portalkryminalny.pl

Czytaj więcej...

Partner festiwalu cyfrowa księgarnia Legimi umożliwia przez dwa tygodnie czytanie e-booki za darmo! Jak to zrobić?

Czytaj więcej...

Jesteście ciekawi, jakimi zdjęciami/fotkami będziemy się z Wami dzielić? Nasz hashtag: #mediatekawroclaw Śledźcie nas już od dziś!
https://instagram.com/mediateka_we_wroclawiu/

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top