Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
71 347 12 68
71 347 12 82
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Mediateka na Facebooku

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.

16 września o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z wrocławskim pisarzem Markiem Krajewskim w Mediatece przy pl. Teatralnym. 11 września ukaże się „Władca liczb”, druga część nowego cyklu autora, którego akcja rozgrywa się latem 1956 roku we Wrocławiu, a bohaterem jest niezmiennie Edward Popielski. Na spotkaniu z autorem nie zabraknie pytań o nowe dzieło, jak i o ekranizację poprzedniego cyklu. Pisarz opowie również o swoich planach, a chętni będą mogli zdobyć autograf. Jeśli fascynuje Cię literatura detektywistyczna lub zagadki Wrocławia to spotkanie jest dla Ciebie! Wstęp wolny! 

Czytaj więcej...

16 września 2014 r. (wtorek) biblioteka otwarta będzie do godz. 18.00. Za zmiany przepraszamy. Zwroty prosimy kierować do trezora (wrzutnia całodobowa, od strony ul. Widok.) O godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Markiem Krajewskim. Wstęp wolny!
Wystawa „Codziennik” jest zapisem zdarzeń. Prezentowane prace powstałe od maja do sierpnia 2014 roku ukazują różne chwile z życia młodej artystki. Zatrzymane w czasie stanowią pewnego rodzaju dziennik plastyczny. Są próbą utrwalenia pasji odkrywania, zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania horyzontów i jednocześnie wyrażają potrzebę dzielenia się osobistym przeżyciem z innymi. Prace można oglądać w Mediatece do końca września. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Instytut Konfucjusza przy Uniwersytecie Wrocławskim, Stowarzyszenie Polsko-Chińskie Na Rzecz Kultury i Sztuki oraz Mediateka zapraszają na Dzień Kultury Chińskiej w Mediatece.  27 września 2014r. w godz. 11.00 do 18.00 odbywać się będą warsztaty, spotkania i pokazy promujące kulturę Chin. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Mediateka włącza się w świętowanie Europejskiego Dnia Języków! Zapraszamy do wspólnej zabawy! Language Cafe Extra to poszerzenie naszego stałego projektu językowego w ramach tego wydarzenia. Nasi native speakerzy zaproponują Wam konwersacje językowe, a dodatkowo zachęcą do nauki języków, których wcześniej nie znaliście lub wydawały Wam się zbyt skomplikowane. Ciekawe tematy dyskusji w językach: niemieckim, włoskim, francuskim, hiszpańskim a nawet greckim czy bułgarskim! Będziemy na Was czekać 29 września od godziny 16.00 do 19.00 w MultiCentrum (budynek Mediateki) Wstęp wolny! Sprawdźcie również pozostałe wydarzenia w ramach Europejskiego Dnia Języków!

Czytaj więcej...

Nie możecie się już doczekać? Prosimy jeszcze o cierpliwość :) Wszystkie informacje dotyczące zapisów oraz harmonogram konwersacji przedstawimy w drugiej połowie września. Zapiszcie się do newslettera i polubcie nas na FB by być na bieżąco z aktualnościami Language Cafe.  

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top