Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
71 347 12 68
71 347 12 82
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Mediateka na Facebooku

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.
W dniach od 1 do 4 maja 2014 r. (czwartek-niedziela) Mediateka będzie nieczynna. Zwroty prosimy kierować do trezora (wrzutnia od strony ul. Widok).
Za zmiany przepraszamy!
Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich 23 kwietnia 2014 r. będzie można zakupić abonament roczny w cenie 30 zł. 
Serdecznie zapraszamy!
Biuro Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii (PSSiAP) przy Uniwersytecie Wrocławskim we współpracy z  Mediateką, serdecznie zaprasza na cykl spotkań w ramach projektu „Oblicza psychologii".Gościem specjalnym wydarzenia będzie dr Marcin Czub z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 kwietnia 2014 r. o godz. 17:00. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na cykl paneli dyskusyjnych "Zarabiaj z Pasją" na których naszymi gośćmi będą osoby które odniosły sukces zawodowy i podzielą się swoimi doświadczeniami, wydarzeniami związanymi ze ścieżką kariery zawodowej. 
Pierwszy panel odbędzie się 23 kwietnia 2014 r. o godz. 17.00.  Jego gościem będzie Pan Tomasz Sajewski z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który przybliży ideę start-upów. 

Czytaj więcej...

Od 12 do 28 kwietnia 2014 w Mediatece będzie można zobaczyć wystawę towarzyszącą obchodom 600-lecia nawiązania polsko-tureckich stosunków dyplomatycznych. Wystawę udostępnia Instytut Yunus Emre Centrum Kultury Tureckiej w Warszawie we współpracy z Archiwum Głównym Akt Dawnych w Warszawie. 

Czytaj więcej...

W Mediatece powstaje  Dyskusyjny Klub Książki Młodego Krytyka.  Taktyka krytyczna jest taka: czytamy, rozmawiamy, polecamy. Nie jesteśmy klasykami, jesteśmy barbarzyńcami. Wtargnijmy do sieci, by opanować Facebook i zawładnąć Youtubem. Pokażmy wydarzenia literackie we Wrocławiu. Polecajmy książki innym i udowodnijmy, że czytanie to świetna zabawa. Szukamy osób w wieku od 15-19 lat. Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy! Spotykamy się w każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 17.00 w Mediatece.

Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy, że od roku czytelnicy w całej Polsce na co dzień mają nieograniczony dostęp do zbiorów Biblioteki Narodowej dzięki Cyfrowej Bibliotece Narodowej Polona www.polona.pl

Czytaj więcej...

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top