Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zadzwoń do nas:
713471268
713471282 
Mediateka na Facebooku

   

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.
W czwartek, 29 stycznia, wypożyczalnia Mediateki będzie nieczynna. Zwroty prosimy kierować do trezora (wrzutnia od strony ul. Widok). O godz. 19.00 zapraszamy na koncert kameralny NFM Ensemble.
29 stycznia, o godz. 19.00 zapraszamy na koncert muzyków Filharmonii Wrocławskiej. W programie: J. Eybler I Kwintet smyczkowy B-dur op. 6, W.A. Mozart Divertimento B-dur KV 137, A. Dvořák Nokturn H-dur op. 40. Wstęp wolny! W tym dniu wypożyczalnia Mediateki będzie nieczynna. 

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż naszym partnerem w tegorocznej edycji Równoleżnika Zero jest Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Dzięki uprzejmości naszego Partnera podczas festiwalu będziemy mogli oglądać wystawę „Grand Canyon Colorado oczami polskich kajakarzy”.

Czytaj więcej...

Z wielką radością i przyjemnością informujemy, że IV edycja Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2015 roku. Kontynentem przewodnim będzie Ameryka Północna i przynależna do niej Ameryka Środkowa. Jeśli chcesz zostać naszym prelegentem prześlij swoje zgłoszenie na adres mbp57[at]biblioteka.wroc.pl. Zapraszamy również do współpracy firmy lub organizacje.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w akcji „Cały Wrocław Czyta”. Wrocławskie skrzynki bookcrossingowe znajdziecie w 11 miejscach. Więcej informacji o projekcie na stronie Wrocławia. (Bookcrossing polega na zostawieniu przeczytanych książek w miejscach publicznych, w specjalnie przygotowanych skrzynkach/półkach/stolikach, aby znalazca mógł je przeczytać i następnie przekazać dalej). Uwolnij książki!

Czytaj więcej...

Zapraszamy grupy zorganizowane gimnazjalne i licealne na zajęcia edukacyjne. Obowiązują zapisy. Szczegóły w zakładce Oferta edukacyjna.
Zachęcamy do przysyłania nam Waszych propozycji zakupu nowych zbiorów. Na dole strony z Nowościami, znajduję się formularz Rekomenduj zakup.

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top