Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
71 347 12 68
71 347 12 82
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Mediateka na Facebooku

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.
Zapraszamy do Mediateki na projekcję filmu „Powiedz prawdę przecież cię nie biję” oraz spotkanie z reżyserem Witoldem Świętnickim 21 października o godz. 19.00.
Spotkaniu będzie towarzyszyć  promocja książki „Rozmowy Katarzyny Dyner o filmie Witolda Świętnickiego. Powiedz prawdę przecież cię nie biję”.

Czytaj więcej...

Do wygrania są trzy egzemplarze Książki „Powiedz prawdę, przecież cię nie biję. Rozmowy Katarzyny Dyner o filmie Witolda Świętnickiego”. Do każdej książki dołączono płytę z filmem. Aby wygrać jedną z nich...

Czytaj więcej...

Praca Dyplomowa Aleksandry Szalbot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu – prezentowana jest w przestrzeni Mediateki do 30 października 2014 roku. „O tolerancji” to temat dyplomu z Projektowania Graficznego – jest to zestaw książek z wywiadami z osobami reprezentującymi różne mniejszości i grupy społeczne.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie organizowane w ramach projektu Edukacja Rozwój Innowacja, które odbędzie się 24 października w Mediatece o godz. 17.00  pt.: „Kreatywność, postęp, innowacja, czyli jak w prosty sposób osiągnąć sukces edukacyjny i swobodnie poruszać się na rynku pracy.” Warsztaty poprowadzi pani Justyna Wrzochul-Stawinoga, pedagog, doktorantka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Wstęp wolny!

Czytaj więcej...

30 października, o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie ze Zbyszkiem Pawlakiem  i Jerzym A. Wlazło – autorami książki „Pęknięte miasto, Biesłan”. Książka jest poruszającą opowieścią o największym w Europie i najokrutniejszym na świecie zamachu terrorystycznym. 

Czytaj więcej...

Zaczynamy kolejny semestr Language Cafe z językiem francuskim. Sprawdźcie plan zajęć! Zapisy pod nr: 71 347 12 68, 71 347 12 82 lub osobiście w Mediatece (punkt informacji).
 
Wszyscy lubiący języki obce – zapraszamy do polubienia Fanpage'a Language Cafe! Znajdziecie tam informacje o planie zajęć, lektorach, newsach związanych z projektami językowymi w Mediatece, a także o wiele więcej! Śledźcie nas już dziś na FB!
Uwaga! W Mediatece dostępna jest obsypana nagrodami gra karciana – Bang!” Poznaj bohaterów Dzikiego Zachodu, wciel się w rolę bandyty lub szeryfa, gotowego oddać życie za prawo, a 15 listopada w godz. 11.00-15.00 zmierz się w Mediatece w Wielkim Turnieju Gry Bang! Zapraszamy, wstęp wolny! 

Czytaj więcej...

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top