Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
71 347 12 68
71 347 12 82
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Mediateka na Facebooku

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.
Kochani miłośnicy języków obcych! Zaczynamy kolejny semestr Language Cafe z językami: niemieckim, hiszpańskim, włoskim, angielskim oraz polskim dla obcokrajowców. Nasi lektorzy jak zawsze będą dla was przygotowywali konkretne tematy konwersacji, na które będziecie mogli zapisywać się!Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy od 23 września pod nr: 71 347 12 68, 71 347 12 82 lub osobiście w Mediatece (punkt informacji).
Sprawdźcie plan zajęć oraz informacje o naszych nowych lektorach
Zaczynamy w październiku! Do zobaczenia w Mediatece!

 

W związku z obchodami Dnia Kultury Chińskiej i Instytutu Konfucjusza - 27 września, przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami!
Regulamin oraz zasady znajdziecie na Fanpage'u Mediateki
Konkurs potrwa od dnia dzisiejszego do piątku (włącznie). Sledźcie uważnie wpisy na Fanpage'u, ponieważ pytania będą publikowane w godzinach 13.00 - 15.00
Zapraszamy do udziału!
Instytut Konfucjusza przy Uniwersytecie Wrocławskim, Stowarzyszenie Polsko-Chińskie Na Rzecz Kultury i Sztuki oraz Mediateka zapraszają na Dzień Kultury Chińskiej i Instytutu Konfucjusza.  27 września 2014r. w godz. 11.00 do 18.00 w Mediatece odbywać się będą warsztaty, spotkania i pokazy promujące kulturę Chin. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Mediateka włącza się w świętowanie Europejskiego Dnia Języków! Zapraszamy do wspólnej zabawy! Language Cafe Extra to poszerzenie naszego stałego projektu językowego w ramach tego wydarzenia. Nasi native speakerzy zaproponują Wam konwersacje językowe, a dodatkowo zachęcą do nauki języków, których wcześniej nie znaliście lub wydawały Wam się zbyt skomplikowane. Ciekawe tematy dyskusji w językach: niemieckim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, greckim, bułgarskim, tureckim czy nawet esperanto! Będziemy na Was czekać 29 września od godziny 16.00 do 19.00 w MultiCentrum (budynek Mediateki) Wstęp wolny! Sprawdźcie również pozostałe wydarzenia w ramach Europejskiego Dnia Języków!

Czytaj więcej...

25 września 2014 r. (czwartek) biblioteka otwarta będzie do godz. 17.30. Za zmiany przepraszamy. Zwroty prosimy kierować do trezora (wrzutnia całodobowa, od strony ul. Widok.)
Wystawa „Codziennik” jest zapisem zdarzeń. Prezentowane prace powstałe od maja do sierpnia 2014 roku ukazują różne chwile z życia młodej artystki. Zatrzymane w czasie stanowią pewnego rodzaju dziennik plastyczny. Są próbą utrwalenia pasji odkrywania, zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania horyzontów i jednocześnie wyrażają potrzebę dzielenia się osobistym przeżyciem z innymi. Prace można oglądać w Mediatece do końca września. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Nie możecie się już doczekać? Prosimy jeszcze o cierpliwość :) Wszystkie informacje dotyczące zapisów oraz harmonogram konwersacji przedstawimy w drugiej połowie września. Zapiszcie się do newslettera i polubcie nas na FB by być na bieżąco z aktualnościami Language Cafe.  

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 257 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top