Jesteś czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu? Masz ważną elektroniczną kartę biblioteczną? Już dziś skorzystaj z ofert promocyjnych i rabatów oferowanych przez kilkudziesięciu naszych Partnerów!

Nasza karta biblioteczna już nigdy nie będzie zwykłą kartą...

Od kwietnia 2011 r. można dzięki niej nie tylko wypożyczać zbiory w filiach biblioteki w całym mieście, lecz także korzystać z atrakcyjnych rabatów i akcji promocyjnych 75 partnerów, którzy włączyli się do programu partnerskiego Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

Co należy zrobić?

Wystarczy przyjść do najbliższej filii, a bibliotekarz naklei na Twoją elektroniczną kartę biblioteczną specjalny znaczek z logo projektu, upoważniający do korzystania z ofert Partnerów. Taki sam znaczek znajdziesz w siedzibach naszych Partnerów.

Nie masz karty?

Przyjdź do najbliższej skomputeryzowanej filii bibliotecznej i zapisz się już dziś! Otrzymasz elektroniczną kartę biblioteczną ze znaczkiem projektu.

Zachęcamy do subskrypcji newslettera!

Dzięki temu otrzymasz pocztą elektroniczną bieżące informacje nie tylko o tym, co nowego w Bibliotece, ale także o konkursach oraz specjalnych akcjach promocyjnych naszych Partnerów.

Tłumacz zawartość witryny

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.