Language Cafe to projekt skierowany do wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności językowych. Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy na poziomie komunikatywnym potrafią porozumiewać się w wybranym przez siebie języku. Nasi wykładowcy, to głównie native speakerzy, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami konwersacji. Dzięki ich zaangażowaniu uczestnicy mają niepowtarzalną szansę podszkolić się nie tylko z języka, ale także dowiedzieć się interesujących szczegółów dotyczących kultury, obyczajów, historii, a nawet kulinariów danego kraju.

Spotkania odbywają się w małych 10-osobowych grupach, są bezpłatne i prowadzone w Mediatece. Możemy pochwalić się, że do tej pory udało nam się realizować zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego czy włoskiego. Od niedawna prowadzimy także zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców (grupa konwersacyjna oraz dla początkujących).

Osoby zainteresowane nauką na wesoło prosimy o zapoznanie się z regulaminem Language Cafe. Jesteśmy też otwarci na nowe propozycje i pomysły.

Plan zajęć kawiarenki językowej przedstawimy w październiku 2016 r., wtedy też rozpoczną się zapisy!

Na kontakt czekamy pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polub nas na FB

Tłumacz zawartość witryny

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.