Klub Rodzica to cykliczne spotkania dla rodziców, rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, odbywające się w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu. Uczestnictwo i spotkania w Klubie Rodzica są bezpłatne. Informacje o terminach spotkań, warsztatów, debat i rozmów będą zamieszczane na stronie www.biblioteka.wroc.pl w zakładce Klub Rodzica, aktualnościach oraz kalendarzu wydarzeń.

Klub Rodzica gości obecnie w 10 dużych, prężnych i kolorowych bibliotekach na terenie całego Wrocławia, oferując mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodziców.

Koordynator Klubów Rodzica w filiach MBP:
Dorota Surman - kierownik Filii nr 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ramach Klubu Rodzica proponujemy:

• przyjazną przestrzeń i miłą atmosferę
• ciekawe i różnorodne propozycje rodzinnego spędzania czasu wolnego (podczas wspólnych zabaw i spotkań edukacyjnych)
• interesujące warsztaty dla rodziców
• bogaty i aktualny wybór książek dla najmłodszych czytelników
• interesujący księgozbiór dla rodziców, m. in. fachowe poradniki z dziedziny wychowania,
• tematyczne zestawienia bibliograficzne dotyczące rozwoju, wychowania, zdrowia, zainteresowań i spędzania czasu wolnego (zobacz załącznik na dole strony),
• wykazy polecanych stron internetowych oraz portali społecznościowych adresowanych do rodziców i dzieci.

Regulamin Klubu Rodzica znajduje się w załącznikach na dole strony.

Zapraszamy na profil Klubu Rodzica na Facebooku

Zapraszamy do filii MBP we Wrocławiu, w których działają Kluby Rodzica:

Filia nr 1, ul. Sztabowa 98

Filia nr 4, ul. Wieczysta 105