Dziecięce Biuro Podróży to cykliczna oferta, odbywająca się co miesiąc w  MultiCentrum i Filii 44 MBP przy ul. Powstańców Śl. 210. Skierowana jest do dzieci w wieku 6 – 10 lat.

Dziecięce Biuro Podróży realizowane w  Filii nr 44 i Multicentrum (interaktywnym centrum edukacji) proponuje spotkania, których tematyka związana jest z podróżami, a tym samym z kulturą i obyczajowością innych narodów. W trakcie spotkania dzieci i dorośli wykonują zadania, które korespondują z tematem spotkania.

W tym roku szkolnym Dziecięce Biuro Podróży podąża w kierunku sztuki. To wspaniała okazja by poznać artystyczne książki i otrzymać specjalny bilet do… - ciekawego wrocławskiego miejsca, w którym mieszka SZTUKA.

Do wspólnego spotkania i zabawy zapraszamy dzieci od 6. roku życia wraz z opiekunami. Dla komfortu Państwa pobytu prosimy o przyniesienie sportowego obuwia zmiennego. Zapraszamy!

NIE REZERWUJEMY miejsc – zapraszamy wszystkich chętnych

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się :

11 lutego/sobota MŁODZIEŻOWE BIURO PODRÓŻY, 11.00 – 13.00
Zapraszamy młodzież gimnazjalną na spotkanie z historią współczesną opowiedzianą w CENTRUM HISTORII ZAJEZDNIA! Mamy do przekazania        30 bezpłatnych biletów – podwójnych – z okazji Walentynek Bilety otrzymane 11 lutego w filii 44 lub MultiCentrum są specjalnie przygotowanym zaproszeniem do odwiedzenia wystawy czasowej pt.: „Pamiętajmy o Polsce. Solidarność Norwesko-Polska”.

Zapraszamy także do walentynkowej poczty, której szczegóły będzie można poznać na stronie WWW MBP we Wrocławiu. Ta muzyczno-literacka niespodzianka ma piękną nazwę: AMLITUDA UCZUĆ. To wyjątkowa okazja, by korzystając z „wypowiedzi” bohaterów wielkiej literatury – przekazać swojej Sympatii gamę i barwę uczuć. Zapraszamy również do MC na zajęcia konstrukcyjne, w trakcie których przedstawimy gimnazjalistom najtrudniejsze instrukcje mostów.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach (dzieci od 6. roku życia z opiekunami) przygotujemyy troszeczkę łatwiejsze  konstrukcje - powstaną „mosty miłości”. To nawiązanie do wrocławskiego Mostu Tumskiego, na którym zakochani „zamykają” swoje uczucia na kłódkę
Z okazji WALENTYNEK polecamy „Damsko-męski przewodnik po Wrocławiu” autorstwa Jagienki Świetlik i Macieja Molczyka

 

       

 

Początek strony