Dziecięce Biuro Podróży to cykliczna oferta, odbywająca się co miesiąc w  MultiCentrum i Filii 44 MBP przy ul. Powstańców Śl. 210. Skierowana jest do dzieci w wieku 6 – 10 lat.

Dziecięce Biuro Podróży realizowane w  Filii nr 44 i Multicentrum (interaktywnym centrum edukacji) proponuje spotkania, których tematyka związana jest z podróżami, a tym samym z kulturą i obyczajowością innych narodów. W trakcie spotkania dzieci i dorośli wykonują zadania, które korespondują z tematem spotkania.

W tym roku szkolnym Dziecięce Biuro Podróży podąża w kierunku sztuki. To wspaniała okazja by poznać artystyczne książki i otrzymać specjalny bilet do… - ciekawego wrocławskiego miejsca, w którym mieszka SZTUKA.

Do wspólnego spotkania i zabawy zapraszamy dzieci od 6. roku życia wraz z opiekunami. Dla komfortu Państwa pobytu prosimy o przyniesienie sportowego obuwia zmiennego. Zapraszamy!

NIE REZERWUJEMY miejsc – zapraszamy wszystkich chętnych

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się :

14 stycznia /sobota/ DZIECIĘCE BIURO PODRÓŻY, 11.00 – 13.00
DZIECIĘCE BIURO PODRÓŻY w kierunku sztuki/ Filia 44 i MultiCentrum

15 stycznia /niedziela/ 10.00 – 18.00
Pałac Królewski,  Muzeum Miejskie Wrocławia, ul. Kazimierza Wielkiego 35                          
Ostatni dzień wystawy: ARCYDZIEŁA MALARSTWA Z GALERII NARODOWEJ W BERLINIE - KOLEKCJA JOACHIMA WAGENERA oraz wystawa DAWNE INSTRUMENTY MUZYCZNE (tylko do 29 stycznia 2017 roku!)

Zapraszamy wszystkie dzieci od 6. roku życia wraz z opiekunami w podróż inspirowaną… malarstwem romantycznym i dawnymi instrumentami. Nasza Biblioteka i Muzeum Miejskie Wrocławia przygotowały specjalną ofertę!

Wyobraź sobie, że obrazy brzmią i wydają dźwięki. Jak zabrzmiałby kieliszek wkomponowany w obraz przedstawiający martwą naturę?

W MultiCentrum nauczymy się grać na kieliszkach, a także je stroić i regulować wysokość ich brzmienia. Chętni będą mogli nagrać swoją „kieliszkową” improwizację pod okiem instruktora. Będzie także możliwość zbudowania elementów kompozycji martwej natury z klocków K`nex. Biblioteka - filia 44 zaprasza Wszystkich na spotkanie z fascynującą literaturą przedmiotu, która pozwoli poszukać odpowiedzi na liczne pytania dotyczące malarstwa epoki romantyzmu.

W trakcie spotkania zostanie przekazanych 30 biletów rodzinnych* Dziecięcego Biura Podróży, które umożliwiają podziwianie ARCYDZIEŁ MALARSTWA z Berlina - w ostatnim dniu jej obecności wystawy we Wrocławiu! Bilety są także propozycją do zaplanowania wizyty w Pałacu Królewskim, gdzie do 29 stycznia 2017 roku można po raz pierwszy oglądać we Wrocławiu instrumenty muzyczne wyprodukowane przez tutejszych mistrzów w XVIII i XIX wieku!

Bilety rodzinne” otrzymane w dniu 14 stycznia w ramach Dziecięcego Biura Podróży będą ważne do 29 stycznia 2017 roku włącznie. Na podstawie niniejszego biletu, który należy pokazać w kasie Muzeum / Pałac Królewski przy ul. Kazimierza Wielkiego 35 we Wrocławiu – Rodzina (2 opiekunów + 2 dzieci) - może nabyć bilet w specjalnej cenie: 20 zł. Wstęp na wystawę DAWNE INSTRUMENTY MUZYCZNE jest bezpłatny

      

 

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Początek strony