Doświadczenia bibliotek polskich i zagranicznych pokazują, że warto  edukację czytelniczą zaczynać bardzo wcześnie, dlatego opracowaliśmy kompleksowy program dla rodzin z małymi dziećmi. Przygotowaliśmy inspirowaną literaturą, stałą, cykliczną ofertę kulturalno-edukacyjną dla rodzin z dziećmi w wieku 0 do 10 lat.  Program jest realizowany w kilku filiach MBP, stale się rozwija i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
Naszym czytelnikom oferujemy oprócz bogatych zbiorów dla dzieci i dorosłych (książki tradycyjne w kilku językach, audiobooki, dokumenty elektroniczne, muzykę, filmy) atrakcyjne imprezy czytelnicze.

Obecnie oferta rodzinna Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu  to:
Informacji o aktualnych imprezach rodzinnych proszę szukać w kalendarzu wydarzeń lub na podstronach filii.

Tłumacz zawartość witryny

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.